SAVCILI
SAVCILI
SAVCILI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAVCILI

TAYFUN ER

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
resim
En son konular
» GÜZELLL MEMLEKETİMİN PLAJII (BY TAYFUN)
ÇİÇEK VE SU EmptyPtsi Haz. 21, 2010 10:51 am tarafından Admin

» SAVCILI PLAJI
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 21, 2009 3:32 pm tarafından doctor0640

» geleceğin hız canavarı
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 21, 2009 3:29 pm tarafından doctor0640

» SAMİ YUSUF
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 21, 2009 3:07 pm tarafından doctor0640

» windows xp resimli format atma
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 21, 2009 12:56 pm tarafından doctor0640

» Rapidshare'den sınırsız indirme
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 21, 2009 12:54 pm tarafından doctor0640

» PAYLAŞMAK GÜZELDİR
ÇİÇEK VE SU EmptySalı Tem. 07, 2009 7:59 pm tarafından Misafir

» YENİ FOTOLAR
ÇİÇEK VE SU EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 11:45 pm tarafından Admin

» BAŞKANIMIZ YENİLİKLERE BAŞLADI
ÇİÇEK VE SU EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 11:35 pm tarafından aslanoglu

Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 110 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 3:15 pm tarihinde online oldu.
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
TakvimTakvim

ÇİÇEK VE SU

YazarMesaj
muratcanhoca
muratcanhoca
muratcanhoca
muratcanhoca

Erkek

ÇİÇEK VE SU Empty
MesajKonu: ÇİÇEK VE SU   ÇİÇEK VE SU EmptyCuma Nis. 10, 2009 2:38 pm

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lazımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman git zaman çiçek okadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sı maz artık anlar ki su’ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, ’sırf senin hatırın için, ey Su…’ diyerek. Öyle zaman gelir ki artık Su da çiçe e karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır. Çiçek ve su ilk kez aşık oluyorlardır. Günler ve aylar birbirini kovalar ve çiçek ‘acaba su beni seviyor mu?’ diye düşünmeye başlar. Çünkü su pek ilgilenmez çiçekle. Halbuki çiçek alışkın de ildir böyle bir sevgiye, dayanamayacak duruma gelir. Çiçek suya ”seni seviyorum” der. Su, “bende seni seviyorum” der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine “seni seviyorum” der. Su, çiçe e aynı yanıtı verir,”ben de…” der. Çiçek sabırlıdır.
Bekler,bekler,bekler… artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek etrafa koku saçamaz olur ve son kez su’ya “seni seviyorum” der. Su da ona “söyledim ya, ben de seni seviyorum” der. Çiçek en sonunda yataklara düşer, hastalanmıştır. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçek’in. Su da başında bekler, yardımcı olmak için sevdi ine…
Bellidir ki, artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek su’ya der ki; “seni ben gerçekten seviyorum.” Bu durum karşısında hüzünlenir su ve son çare olarak bir doktor ça ırır. Doktor gelir ve muayene eder. Doktor; “Hastanın durumu ümitsiz artık, elimizden bir şey gelmez.” Su merak eder, ”Sevgilisinin ölümüne sebep olacak olan hastalık nedir?” Doktor şöyle bir bakar suya ve der ki; “Çiçe in bir hastalı ı yok dostum… Bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için…”der. Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece “seni seviyorum” demek yetmemektedir…

ÇİÇEK VE SU
1 sayfadaki 1 sayfası